Nr katalogowy: 417

Stanisław KOBA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 417

Taneryfa 1, 2017

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i opisany autorsko na odwrocie: St. Koba / 2017 /
estymacja: 4 500 - 5 500 zł