Nr katalogowy: 1420

Wojtek HERMAN (ur. 1953)

Nr katalogowy: 1420

Nad rzeką, 2012

olej, płótno; 100 x 65 cm;
sygn. l. g.: WH.;
estymacja: 3 200 - 4 200 zł