Nr katalogowy: 312

Alojzy SIWECKI (1912 - 1988)

Nr katalogowy: 312

Bystrzyca Kłodzka, 1960

olej, płótno, 79 x 74 cm; sygn. p. d.: A. Siwecki 1960