Nr katalogowy: 316

Stefan KRYGIER (1923 - 1997)

Nr katalogowy: 316

Untitled, 1986

olej, płótno, 130 x 112,5 cm; sygn. p. d.: KRYGIER; opisany na odwrocie: " Untitled" / 1986.