Nr katalogowy: 318

Leszek RÓZGA (ur. 1924)

Nr katalogowy: 318

Sen, 1988

ołówek, kredka, akwarela, papier, 52 x 62 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Rózga