Nr katalogowy: 120

Stanisław ŻUKOWSKI (1873-1944)

Nr katalogowy: 120

Pejzaż z Ruczaj, 1932

olej, tektura; 48 x 48 cm;
sygn. l. d.: S. Żukowski;
estymacja: 16 000 - 21 000 zł
Cena sprzedaży 28 000 zł