Nr katalogowy: 125

Borys PETRYŃSKI, XX w.

Nr katalogowy: 125

Mimozy w błękitnym wazonie

gwasz, pastel, karton; 48 x 67,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: BPetryński.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł