Nr katalogowy: 140

Malarz nieokreślony, XVII - pocz. XVIII w.

Nr katalogowy: 140

Święta Maria Magdalena

olej, płótno; 114 x 108 cm;
po konserwacji.
estymacja: 16 000 - 22 000 zł