Nr katalogowy: 1102

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 1102

Studium stojącego konia, 1917

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 17 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. d.: Dęblin 1917 / StKamocki (ołówkiem).
estymacja: 1 500 - 1 900 zł