Nr katalogowy: 1109

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 1109

Zdrada, 1966

olej, gwasz, karton; 47,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Kasper Pochwalski 966. VI;
estymacja: 3 200 - 4 200 zł