Nr katalogowy: 1115

Juliusz SŁABIAK (1917-1973)

Nr katalogowy: 1115

Droga przez las, 1970

olej, płótno; 50,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak, niżej dopisane wtórnie?: 1970.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł