Nr katalogowy: 1117

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 1117

Pejzaż z Sułoszowa, 1939

olej, tektura; 37 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Paciorek / Sułosz. 939.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł