Nr katalogowy: 1120

Antoni TUCH (XIX-XX w.)

Nr katalogowy: 1120

Bachus

olej, płótno naklejone na tekturę; 33 x 29,5 cm;
sygn. śr. d.: Tuch.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł