Nr katalogowy: 1122

Anton BOSCH ? (XIX w.)

Nr katalogowy: 1122

Portret Jakuba Wohla

olej, tektura; 23,5 x 18 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie opis w języku niemieckim (uzupełniany, zatarty).
estymacja: 900 - 1 200 zł