Nr katalogowy: 602

Nr katalogowy: 602

Dzwonek

szkło warstwowe, wielobarwne, powlekane; wys. 21,8 cm;
Włochy, Murano (niesygnowane); 4 ćw. XX w.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł