Nr katalogowy: 1601

Manufaktura porcelany w Baranówce

Nr katalogowy: 1601

Talerz serwisowy płytki, z dekoracją rzutem chaberków

porcelana , farby naszkliwne, przetarcia Mltury i szkliwa w lustrze;
wys.3,8 cm; 2 ćw. XIX w.
estymacja: 1 200 - 1 600 zł