Nr katalogowy: 1603

Cesarska Manufaktura Porcelany w Wiedniu

Nr katalogowy: 1603

Talerz z ażurowym kołnierzem i dekoracją kwiatową (Wiener Rose)

porcelana, farby naszkliwne, przetarcia malatury w lustrze; wys.4,2 cm, średn.24,5 cm;
pocz. XIX w. (ok.1815)
estymacja: 1 400 - 1 800 zł