Nr katalogowy: 821

Nr katalogowy: 821

Kandelabr 6-ramienny, w stylu II Cesarstwa

brąz patynowany i złocony, marblit; wys. 84 cm;
Francja, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł