Nr katalogowy: 824

Fabryka Lamp Naftowych i Palników QUAADT & HIRSCHSON

Nr katalogowy: 824

Lampa naftowa

marmur, brąz złocony, mosiądz, szkło; wys. 90,5 cm;
Niemcy, Berlin, 2 poł. XIX w.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł