Nr katalogowy: 830

Nr katalogowy: 830

Zegar kominkowy, portykowy

drewno palisandrowe, brąz moletowany, złocony, mosiądz, stal, intarsje;
wys. 50,7 cm, szer. 26 cm, głęb. 15,5 cm. Francja, XIX/XX w. (lub później).
estymacja: 3 200 - 4 200 zł