Nr katalogowy: 1808

GASPAR BRANDL (syn Antona?; czynny ok. poł. XIX w.)

Nr katalogowy: 1808

Zegar ścienny ramowy

konstrukcja sosnowa, drewno złocone, gipsatura, snycerka, mosiądz,
emalia, szkło, żelazo; wys. 47,8 cm. Austria, Wiedeń, ok. poł. XIX w.
estymacja: 2 800 - 3 600 zł