Nr katalogowy: 908

Nr katalogowy: 908

Stolik pomocniczy w stylu II cesarstwa

bogato intarsjowany we wzory floralne, fornirowany różą, mahoniem oraz innymi gatunkami,
74 x 61 x 43,5 cm; Europa Środkowa, lata 70-80. XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł