Nr katalogowy: 19

Rytownicy różni, XIX w.

Nr katalogowy: 19

Zestaw 8 akwafort, 1785

akwaforta, papier czerpany; ok. 50 x 32 cm (wymiar arkusza);
prace opisane u dołu, na płycie.