Nr katalogowy: 23

Jan KULIKOWSKI (1914-1995)

Nr katalogowy: 23

Uniwersytet Jagielloński

autolitografia kolorowana, papier; 67 x 45 (w świetle oprawy);
sygn. p. d. na kamieniu: … (słabo czytelnie);