Nr katalogowy: 65

S. WÓJTOWICZ, XX w.

Nr katalogowy: 65

Obora, 1938

ołówek, papier; 15, 5 x 17, 5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: SWójtowicz. / 1938 rp.