Henryk SAJDAK (1905-1995)
Nr katalogowy: 101
Port morski w Łebie, lata 70. XX w.
akwarela, tusz, ołówek, papier; 19 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H.S. (monogramem)