Nr katalogowy: 101

Henryk SAJDAK (1905-1995)

Nr katalogowy: 101

Port morski w Łebie, lata 70. XX w.

akwarela, tusz, ołówek, papier; 19 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H.S. (monogramem)