Nr katalogowy: 115

Jerzy POTRZEBOWSKI ? (1921-1974)

Nr katalogowy: 115

Sielski pejzaż podkrakowski

olej, płótno; 73 x 60 cm;
sygn. p. d.: JPotrzebowski.