Nr katalogowy: 126

F. BERGHEIM, XIX/XX W.

Nr katalogowy: 126

Krajobraz górski z jeziorem

olej, płótno; 65,5 x 94,5 cm;
sygn. p. d.: F. Bergheim; pocz. XX w.