Nr katalogowy: 137

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 137

Proszowice, 1929

olej, sklejka; 37 x 54,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: PROSZOWICE/ STANISŁAW CZAJKOWSKI 1929.