Nr katalogowy: 141

S. KÜHNEN, XX w.

Nr katalogowy: 141

Róże w wazonach

olej, płyta pilśniowa; 48,5 x 59 cm (wymiar owalu);
sygn. l. d.: S. Kühnen.