Nr katalogowy: 144

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 144

Pejzaż górski

olej, tektura; 22 x 34 cm;
sygn. śr. d.: ... (ryte końcówką pędzla, nieczytelnie).