Nr katalogowy: 405

Jan Marcin SZANCER (1902-1973)

Nr katalogowy: 405

Pantera

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, tempera, papier,
20 x 18 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: jms.