Nr katalogowy: 630

Nr katalogowy: 630

Francisco Goya - figura porcelanowa

porcelana, malowana naszkliwnie, złocona, drewniana podstawa, wys. 35 cm;
Hiszpania - Lopez Moreno, pocz XX w.