Nr katalogowy: 326

Tomasz PSUJA (1956-2016)

Nr katalogowy: 326

Bez tytułu, ok. 1990

wydruki komputerowe naklejony na płótno; 148 x 190,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ PSUJA / 1990 / XXX;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł