Nr katalogowy: 410

Stefan WEGNER (1901-1965)

Nr katalogowy: 410

Kompozycja syntetyczna III, 1958

olej, tektura; 33,5 x 45 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: (...) Stefan Wegner kompozycja syntetyczna III / Łódź 1958.
estymacja: 45 000 - 55 000 zł