Nr katalogowy: 1103

Henryk DĄBROWSKI (1927-2006)

Nr katalogowy: 1103

Synagoga we Włodawie, 1955

akwarela, tusz, piórko, papier; 37,5 x 59,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu
estymacja: 5 400 - 7 200 zł