Nr katalogowy: 1106

Antoni WIPPEL (1882-1969)

Nr katalogowy: 1106

Snopki

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
33 x 47 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: A. Wippel.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł