Nr katalogowy: 1108

Maria KOMIEROWSKA (1913-1972)

Nr katalogowy: 1108

Ruiny kościoła Św. Aleksandra w Warszawie, 1945

akwarela, ołówek, papier; 29,5 x 35,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: M. Komierowska / 1945 r. (długopisem);
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Cena oferowana 1 400 zł