Nr katalogowy: 1114

Francesco LOJACONO (1841-1915) ?

Nr katalogowy: 1114

Willa nad wodą

olej, płótno na tekturę; 14,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F. Lojacono ? - (słabo czytelnia).
estymacja: 1 200 - 1 400 zł