Nr katalogowy: 1119

Michele CIARDIELLO (1839-?) - ?

Nr katalogowy: 1119

Panorama z zabudowaniami

olej, płótno; 14,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
opisany l. d.: M.C., poniżej tabliczka z napisem: MICHELE CIARDIELLO.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł