Nr katalogowy: 604

Nr katalogowy: 604

Wazon (dzban) dekoracyjny z wężowym uchwytem, z miniaturą: scena bachanaliów

majolika, farby podszkliwne; wys. 74,5 cm; nie sygnowany.
Włochy, wytwórnia nieokreślona, XIX w.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł