Nr katalogowy: 836

Nr katalogowy: 836

Zegar podłogowy w typie Boulle’a

drewno czernione, brąz złocony, markieteria z szylkretu i blachy mosiężnej; szkło, emalia,
miedź; wys. 230 cm; Europa Zachodnia, Francja?; 2 poł. XIX w.
estymacja: 65 000 - 80 000 zł