Nr katalogowy: 1903

Nr katalogowy: 1903

Stolik w stylu biedermeier

z niewielkim, owalnym blatem, fornirowany czeczotą orzechową;
74 x 65,8 x 43,5 cm; Polska (?), 1 poł. XIX w.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 200 zł