Nr katalogowy: 120

Nr katalogowy: 120

Legumiera z herbem Junosza

srebro próby 12 częściowo złocone cechowane; waga 1739 g.
Polska, lata 90. XVIII w.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł
Cena oferowana 30 000 zł