Nr katalogowy: 138

Emile PUIFORCAT (czynny 1857-1927, spadkobierca firmy założonej w 1820)

Nr katalogowy: 138

Komplet sztućców do owoców morza w etui

srebro złocone cechowane; waga z nożami 567 g.
Paryż, 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Cena oferowana 1 400 zł