Nr katalogowy: 122

Alfred TERLECKI (1883-1973)

Nr katalogowy: 122

Wiosna nad Morskim Okiem, 1964

olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: ALFRED TERLECKI 1964.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł