Nr katalogowy: 145

Stanisław KACZOR-BATOWSKI (1866-1946)

Nr katalogowy: 145

Łemzak - studium konia, 1924

olej, tektura; 34 x 25 cm;
napis autorski wraz z datą i sygnaturą z lewej u dołu
estymacja: 4 000 - 5 500 zł