Nr katalogowy: 1105

Tadeusz CIEŚLEWSKI (1870-1956)

Nr katalogowy: 1105

Pałac Czapskich w Warszawie, 1910

akwarela, ołówek, papier; 9,5 x 16 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: T. Cieślewski 1910 (ołówkiem);
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 800 zł