Nr katalogowy: 715

Nr katalogowy: 715

Dzban ze szkła iryzowanego ze srebrnym okuciem

szkło barwione, iryzowane, srebro częściowo złocone cechowane (głowa Minerwy z próbą);
wys. 29,5 cm, szer. 16 cm; Francja, pocz. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł