Nr katalogowy: 823

Firma brązownicza BRACIA ŁOPIEŃSCY

Nr katalogowy: 823

Para kinkietów 4-ramiennych, elektrycznych, w stylu empire

brąz cyzelowany, patynowany, złocony; wys. 44 cm, szer. 21,5 cm;
Polska, Warszawa, lata 20-30. XX w.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 7 600 zł